WAKACJE Z WIKINGAMI - OBÓZ ZHP KOSTRZYN W LUBNIEWICACH

Szanowny Rodzicu jeżeli nie masz pomysłu na wakacje dla swojego dziecka to nie zwlekaj!!!!

Zapraszamy na obóz harcerski do Lubniewic!!!!! 10 dni harcerskiej lub 5 dni zuchowej przygody nad jeziorem, gry i zabawy integracyjne, ogniska harcerskie, festiwale, wycieczka do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, gry terenowe, neptunalia obozowe, konkursy muzyczne i sportowe, strzelectwo łucznicze, zajęcia z wikingami, zakwaterowanie w domkach z prysznicami - ośrodek ,, Kwieciste Wzgórza'' , pełne wyżywienie, kajaki i rowery wodne, kino na plaży ,, pod chmurką'' i wiele innych atrakcji.

Kadrę obozu stanowi wykwalifikowana kadra wychowawcza posiadająca uprawnienia do bycia wychowawcą kolonijnym, pielęgniarka oraz ratownicy WOPR. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!!!!

TEGOROCZNE HASŁO I PROGRAM OBOZU: WAKACJE Z WIKINGAMI. CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!!!

TERMIN OBOZU:
01-10.07.2017 - 10 DNI CENA: 960 ZŁ ( LICZBA MIEJSC 70)

KOLONIA ZUCHOWA (DZIECI Z KLAS 1-3, LICZBA MIEJSC 30):
01-05.07.2017 - 5 DNI CENA: 520 ZŁ

ZAPISY NA OBÓZ HARCERSKI HUFCA ZHP KOSTRZYN LUBNIEWICE 2017.

Szanowni Rodzice! Druhny i Druhowie!
Zapraszamy do elektronicznego zgłaszania dzieci na Obóz harcerski w Lubniewicach. Wypełnienie ankiety rejestracyjnej na obóz i kolonię to tylko 5 minut!!! Pozwoli nam to usprawnić przepływ informacji i kontakt z Państwem.

ELEKTRONICZNA ANKIETA.
https://goo.gl/forms/REZRzaq6D4tJ6pUM2 <- KLIKNIJ TUTAJ :)

 

ZAPRASZAMY NA PROFIL FACEBOOK : OBÓZ ZHP KOSTRZYN W LUBNIEWICACH.

KOMENDANTKA HUFCA ALICJA WOŁKOWSKA