7 DW "Per Asper"

im. Beara Grylls`a Naczelnika Skautów Brytyjskich

Nasza drużyna składa się z 25 zgranych harcerzy i harcerek posiadamy 2 zastępy :

Alter Ego - zastęp wędrowników

Afrodyty - zastęp wędrowniczek

Charakteryzujemy się głównie doskonaleniem technik przetrwania w dziczy (tzw. survival), jednak nie ograniczamy się tylko do tego!

Drużyna prężnie się rozwija w wielu płaszczyznach, a dowodem na to może być, że dzięki niej Hufiec Kostrzyn nabył dwójkę nowych drużynowych, będących wciąż członkami rodzinnego "Per Asper", a kolejni przyszli instruktorzy są w trakcie kształcenia.

Zbiórki odbywają się w każdy piątek o godzinie 19 w harcówce SP 4 (z tyłu szkoły), lub w inny dzień po uprzednim uzgodnieniu.

Na swoim koncie mamy już 3 miejsce w rajdzie "czerwona jedynka" oraz to samo miejsce na rajdzie "Zapałka XVIII"

Jeśli szukacie wrażeń, lubicie wyprawy pełne przygód albo chcecie doświadczyć harcerstwa zapraszamy :)

Drużynowy pwd. Dawid Owsian

Przyboczny opwd. Rafał Fabjańczuk

Zapraszamy do kontaktu przez Facebook :)

 Kilka słów o imienniku:

Bear Grylls służył 3 lata w brytyjskich siłach specjalnych, Prowadzi program o przetrwaniu w dziczy(czym tez interesuje się nasza drużyna) kilkukrotnie zdobył Mount Everest, napisał wiele książek i poradników którymi się kierujemy, a naczelnikiem The Scout Associaton został w wieku 35 lat w 2009 roku, swą twórczość dedykuje wszystkim skautom na świecie.